Son zamanlarda takı sektörünün yeni yükselen trendi olarak earcuff’lar ön plana çıkmaktadır. Earcuff’lar genelde kulağın kıkırdak kısmına takılan sıkıştırmalı ya da geçmeli modellerden oluşuyor.

Bu nedenle bazı yerlerde kıkırdak küpesi olarak da isimlendirilmektedir. Merano Design koleksiyonunda günlük kullanıma uygun, çok farklı tasarımlarda ufak modellerin dışında gece bir davette de takılabilecek, taşlı ve göz alıcı eaarcuff’lar da yer almaktadır.

Bu ışıltılı earcuff’ları Merano Design koleksiyonundan seçeceğiniz küpekolyeyüzükbileklik gibi farklı takılarla kombinleyerek, davetlerde gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olabilirsiniz. Bunun yanında farklı Merano Design earcuff tasarımlarını birlikte kombinleyerek ikili, üçlü olarak da yan yana kullanabilirsiniz. Earcuff modellerinin bir avantajı da kulaklarınızı deldirmeden de bu güzel takıları kullanabilmenizdir.

Kulağını deldirmek istemeyen pek çok kadın earcuff’ları tercih etmektedir. Earcuff’lar genelde tek tek satıldığı gibi bazı earcuff modelleri çift olarak da satılabilmektedir. Satın alırken ürün açıkmalarında bu bilgiyi bulabilirsiniz.

Earcuff tasarımları da diğer küpe modellerinde olduğu gibi doğum günleri, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde iyi bir hediye alternatifi oluşturmaktadır.

Earcuff’lar standard ölçülerde bulunduğu için hediye alırken size acaba olur mu kaygısından uzak tutacak, kolay bir hediye alternatifidir.

Bunun yanında kulağı delik olmayan kişilere de kolaylıkla alabileceğiniz bir hediyedir. Onlaraca farklı Merano Design tasarımından birini ya da birkaçını seçerek kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Işıltıyı üzerinize, mutluğu gözlerinize taşıyın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR