Gizlilik Sözleşmesi

 

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları


İşbu Gizlilik ve Güvenlik Koşulları adı altında aşağıda belirtilen hususlar www.meranodesign.com e - ticaret sitesinin üyelerine ait kişisel verilerin toplanması ve kullanılmasına ilişkin açıklamalar içermektedir. Siteye giriş yapan veya herhangi bir şekilde siteden faydalanan üye, aşağıda belirtilen koşullara uyacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Göksel Saç Tokaları A.Ş. olarak temsil edilen bu e ticaret sitesinin ürünlerinin tanıtımı, indirimi, kampanyalı ,kampanyasızsatışı, özel etkinlikleri, konuları ile sınırlı olmak üzere üyeleri bilgilendirmek ,üyelik bilgilerini güncellemek, satışları değerlendirmek, anlaştığımız kuruluşlarla yapılan kampanya duyurumları amacı ile kayıt tutulması ve sayılan konularda üye veya kullanıcının açık rızasının alınma şekli ve düzenlenmesi hususunda gizlilik ve güvenlik koşulları aşağıda belirtilmiştir.

 

1.ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ


Mağazamıza üye olmak için girilen tüm bilgiler,Göksel Saç Tokaları A.Ş ve meranodesign tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyeler bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve üye girişi yaptıktan sonra her zaman hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilirler.

 

Üye olurken ,üyenin verdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilir ve değiştirebilir. Üyeler her zaman ,veri tabanında saklı olan kişisel bilgilerine, kaynağına, alıcısına ,saklama amacına dair bilgi alma hakkına sahiptirler.

 

Üye giriş bilgilerinin üye tarafından güvenli korunması halinde, başkalarının üye ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Göksel Saç Tokaları A.Ş. ; Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının emrettiği hükümler çerçevesinde sistem ve internet üzerinde Secure Socket Layer sertifikası ile 128 bit şifreleme sistemi ile ,kişiye ait her türlü gizli bilgilerin sisteme güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlamış ,istenmeyen kişi ve kuruluşlar tarafından alınıp kullanılmasını engellemiştir.

 

Müşteri/Üye /kullanıcılardan alınan bilgileri Göksel Saç Tokaları A.Ş. ;işleyebilir, veri tabanında muhafaza edebilir ,kimlik, adres,e posta,telefon numarası,IP adresi,sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiği,ziyaret tarihi,saati v.s. bilgileri istatistiki değerlendirme veya kişiye özel hizmet sunma ,tercih oluşturup sunma gibi amaçlarla kullanabilir.Ancak bu bilgiler hiçbir şekilde 3.kişi ve kuruluşlara açıklanamaz ve paylaşılamaz.

 

Üye-kullanıcı/müşteri; kendisi tarafından iletilen kişisel bilgilerinin ,tercihlerinin kaydedilmesine ,veri tabanında saklanmasına, her türlü reklam, promosyon, kişiye özelürün oluşturma, ve sair işlemler için Göksel Saç Tokaları A.Ş.nin ortakları, iştirakleri veya tanıtım ve reklam anlaşması yaptığı firmalarca süresiz veya üyelerin öngörecekleri süre ile kaydedilmesine, manyetik arşivde tutulmasına muhafazasına, güncellenmesine, aksi üye tarafından belirtilmediği sürece iletişim kanalları ile temas kurulmasına izin vermektedir.Üye bu veri paylaşım tercihini her zaman değiştirebilir.

 

2.KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

Üyelere ait kredi kartı bilgileri, şifreler ,kart numaraları ve sair hususlar 128 bit şifreleme sistemi ile şifrelendirilip Göksel Saç Tokaları A.Ş. ara yüzü aracılığı ile işlem yapılan bankaya yönlendirilir, bu aşamada bilgiler Göksel Saç Tokaları A.Ş. ye ait veri tabanında depolanmaz, verilere sadece üye ve banka erişebilir.

 

İşlemler sürecine girildiğinde üyelerin, kullanıcıların güvenli bir sitede olduklarını anlamak için; üyenin kullandığı tarayıcınının en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesini görmeleri gereklidir. Bu güvenli bir internet sayfasında bulunulduğunu gösterir ve her türlü bilgi şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve üyenin verdiği talimat doğrultusunda kullanılır.

 

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitesinden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi meranodesign ve Göksel Saç Tokaları A.Ş. tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği ve bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı online alışveriş sitemiz, Türkiye'nin önde gelen bankalarının sanal POS altyapılarını kullanmaktadır.

 

Müşterilerin/üye ve kullanıcıların sisteme ve e-ticaret sitemize ilettiği bilgilerin nedere ve nasıl saklandığını öğrenmek için 0212 5073154 sayılı telefondan veya [email protected] mail adresinden mesai saatleri içersinde ,resmi ve dini bayram ve tatil günleri dışında bilgi alabilirler ,yazılı talepte bulunabilirler.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR